Zpět na seznam článků

JRK FACE 2 FACE: Robin

Ze života JRK | 26.07.2016

  Naše společnost každým rokem roste jako z vody. Neustále pracujeme na nových projektech, snažíme se o to, aby byly naše země více a více čistší a přitom navštívíme tisíce obcí či měst. Avšak kdo vlastně tvoří naše JRK a stojí za vší tou mravenčí prací? Rozhodli jsme se proto přinést vám cosi více z . . .

 

Naše společnost každým rokem roste jako z vody. Neustále pracujeme na nových projektech, snažíme se o to, aby byly naše země více a více čistší a přitom navštívíme tisíce obcí či měst. Avšak kdo vlastně tvoří naše JRK a stojí za vší tou mravenčí prací? Rozhodli jsme se proto přinést vám cosi více z našeho hlubšího soukromí. Prostřednictvím těchto krátkých medajlonků se můžete s námi seznámit o trochu více 🙂

V červenci je zaostřeno na našeho kolegu Robina Dufka, který tvoří základy českého týmu. Přejeme příjemné seznámení se.

6 věcí, které jste o Robinovi možná nevěděli:

1. Narozeniny slaví v Den slunce a ve svém blízkém okolí je známý jako vlk samotář, či dobře známá tichá voda, co břehy mele. A to i přesto, že jako náctiletý byl často za drsňáka.

robin-1-300x300temna-stranka-e1469515907688-300x300
2. Když byl malým chlapcem, jeho snem bylo stát se sportovním komentátorem. Od svých 3 let brázdil ledy na stadionech s hokejkou v ruce. Postupem času ho přátelství se sportem neomrzelo, ale vítr ho zavál směrem k odpadovému hospodářství. Dnes je úspěšným regionálním manažerem a odborníkem na odpady v JRK.

na-lede-od-3-let-e1469515989420-300x300

3. Na ulici se za vámi otočí i když ho oslovíte „Bob“, „Dufino“ či „Anakin“ (přezdívka v práci).

4. Je duší cestovatel a skvělý bratr.

traveller-e1469516014352-300x300robin-2-300x300

5. Denně vybaví 13499503 tisíc telefonátů, vyřeší 250tisíc operativních věcí a udělá 3804292448 dopravních přestupků (samozřejmě vše s rezervou :))

6. Kdyby měl kouzelnou moc, chtěl by žít bez limitů.

Jak vypadá Robinův běžný den:

Robin je ranní ptáče a o 6 již naplno kmitá – sprcha-snídaně-první pracovní maily a nastartování se do dne přes pár motivačních článků. Po ranním rituálu už jeho kroky směřují na pracovní schůzky za starosty obcí, kde šíří dobré rady Pro méně odpadu. Mezi schůzky si udělá půl hodinovou přestávku na skvělý oběd a jeho den opět pokračuje schůzkami či administrativní prací v kanceláři. Když je pracovní plán na den úspěšně dokonaný je čas na osobní relax. Tehdy zajde na squash či hokej a nepohrdne ani golfem. Večer si ještě stihne přečíst pár stran z knihy, postará se o domácí práce (takže žádný líný chlap, milé dámy !!!), hygienu a vzhůru do spaní.

robin-4-300x300

Robin odkaz na závěr: „Miluji co dělám, miluji s kým pracuji a můžu být sám sebou a realizovat se.“

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství