JRK | Konference BIOodpady 2023 - Pro méně odpadu

Konference BIOodpady 2023

Zveme vás na první ročník JRK konference BIOodpady, kde se dozvíte, jak efektivně nastavit sběr bioodpadu a jak naplno využít jeho potenciál k dalšímu zhodnocení.

Inspirujte se, jak ještě více zlepšit zavedený systém pomocí motivace občanů. Odhalte, jaké benefity vám může přinést zpracování bioodpadu ve vlastní režii. Využijte odpad jako zdroj a dosáhněte tak vlastní (energetické) soběstačnosti.

Využijte jedinečnou příležitost čerpat ze zkušeností těch nejlepších.

Datum konference: 18.–19. 10. 2023
Místo: Hotel Horizont Rezort****, Stará Lesná, Slovensko
Cena: podle zvoleného balíčku

Objevte, jaké inovace ve zhodnocování odpadu zavedli v Itálii, Rakousku nebo v Katalánsku. Zeptejte se předních evropských odborníků, jak co nejefektivněji sbírat a zhodnocovat bioodpad.

Zjistěte, jak funguje sběr kuchyňského odpadu v Bratislavě a jak ve městě Partizánske dosáhli 99,93% čistoty odpadu. Nebo jak synergií zpracování bioodpadu v kompostárnách a bioplynových stanicích můžete využít tento odpad na maximum.

HLAVNÍ TÉMATA KONFERENCE

____________________________________________________________________________________________

PRO KOHO JE KONFERENCE URČENA?

Na konferenci o kuchyňském odpadu jsou vítáni všichni, kteří se zabývají odpadovým hospodářstvím měst a obcí nebo ochranou životního prostředí. Rádi se potkáme se zástupci samospráv, regionů, technických služeb i veřejných institucí.

 

__________________________________

ČASOVÝ HARMONOGRAM

__________________________________________________________

PROGRAM KONFERENCE – PRVNÍ DEN

Přednášky zahraničních hostů budou tlumočeny.  

____________________________________________________________________________________________

DOPROVODNÝ PROGRAM – DRUHÝ DEN

Součástí konference bude i exkurze do nejmodernější kompostárny na Slovensku. K výrobě kompostu nestačí sesbírat bioodpad a uložit ho. Pokud zvolíte správné technologie a dodržíte správné procesy, může pro vás být kompost nejen zdrojem živin, ale i zdrojem financí.

Nenechte si ujít příležitost osobně navštívit a poznat kompostárnu v Kežmarku. Přijeďte se podívat, jak takové zařízení funguje, jakou technologii a techniku na jeho provoz potřebujete a jaké výhody vám výstavba kompostárny přinese.

Kompostáreň Kežmarok

____________________________________________________________________________________________

VSTUPNÉ A UBYTOVÁNÍ

 

Cena zahrnuje vstup na konferenci (případně exkurze v kompostárně), pracovní materiály, občerstvení během konference, odpolední a večerní raut.

V případě zájmu vám také zarezervujeme ubytování v hotelu Horizont Rezort****, Stará Lesná. Součástí hotelu je také Mountain Wellness centrum, kde si můžete každý den od 14 do 21 h odpočinout. Wellnes je po dobu pobytu zdarma. Pokud byste chtěli navštívit wellness mimo svůj pobyt, budete si ho muset sami uhradit.

Po přihlášení na konferenci vám pošleme zálohovou fakturu za konferenci a ubytování.

Přihlaste se na konferenci BIOodpady 2023