Zpět na seznam článků

Hygienizační kontejner CSC v časopise Odpady

Rady a tipy | 24.08.2017

Hygienizční kontejner CSC je inovativním řešením zpracování gastroodpadů pro kompostárny a samosprávy. Technologie je finančně nenáročná.

V časopise Odpady nedávno vyšel inspirativní článek o hygienizačním kontejneru CSC. V příspěvku se dočtete to, jaká jsou největší přednosti kontejneru a jakou zkušenost má s novou technologií Kompostárna LIBEŘ. Ta, jako první v České republice, otestovala hygienizaci a zpracování gastroodpadů a bioodpadů v CSC kontejneru.

INSPIRUJTE SE: Inovativní hygienizační kontejner CSC pro samosprávy a kompostárny (Zde celý článek)

HYGIENIZAČNÍ KONTEJNER CSC je inovativním řešením zpracování gastroodpadů pro kompostárny a samosprávy. Technologie je finančně nenáročná ve srovnání s jinými druhy zabezpečení hygienického ošetření, které je v procesu zpracování bioodpadů nezbytné. A to ať už jako prvotní investice nebo běžné provozní náklady.

Hygienizační zařízení splňuje legislativní požadavky nařízení EU (ES) 1069/2009 na hygienizaci odpadů kategorie VZP 3. Technologie je navíc ideálním nástrojem při zavedení tříděného sběru biologicky rozložitelných kuchyňských odpadů z KBV.

Více o hygienizačním kontejneru CSC

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství