Řešení pro samosprávy

Analýza odpadového hospodářství

Zanalyzujeme současný stav vašeho odpadového hospodářství, abychom vám navrhli řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

číst více

Evidence odpadů

Evidencí odpadů získáte dokonalý přehled o odpadech, zrychlíte procesy, ubyde vám administrativa a navýšíte své příjmy.

číst více

Vzdělávání o odpadech

Zmapujeme vaše informační kanály a připravíme konkrétní postup a podklady,
jak správně informovat a motivovat občany.

číst více

Domácí kompostování

Snižujeme množství skládkovaného odpadu až o třetinu. Daří se nám to díky systému domácího kompostování v kompostérech.

číst více

Třídění využitelných odpadů

Zavádíme adresný sběr odpadů z domácností a dodáváme potřebné vybavení na podporu maximalizace úrovně třídění.

číst více

Třídění kuchyňského odpadu

Třídíme i komplikovanější odpady, jako je kuchyňský odpad, a to komfortně v pohodlí domova, bez nepříjemného zápachu či jiných omezení a samozřejmě vše dle legislativních norem.

číst více

Chytré sběrné dvory

Společně vybudujeme chytrý sběrný dvůr na míru vašim potřebám.

číst více

Nádoby na odpad

Investice do vhodných a kvalitních nádob na odpad se vyplatí, nepodceňujte jejich výběr. Odměnou vám bude vyšší úroveň třídění a spokojení občané.

číst více

Kompostárny

Přinášíme unikátní spojení technologie na řízení procesu výroby kompostu a profesionální kompostovací techniky, která vám usnadní práci. Pomůžeme vám vybudovat kompostárnu a nastavit její fungování tak, aby pracovala maximálně efektivně a výsledným produktem byl kvalitní kompost.

číst více

Odborné poradenství

Máme dlouhodobé zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství, známe problematiku regionů a víme, co chystá legislativa. Ukážeme vám, jak vaše odpadové hospodářství zlepšit.

číst více

Suchá fermentace

Biologicky rozložitelný odpad je dlouhodobě obnovitelným zdrojem energie. Objevte jeho skrytý potenciál, zhodnoťte ho v zařízení na suchou fermentaci a proměňte ho na obnovitelnou energii, teplo nebo palivo.

číst více

JRK PARTNERSTVÍ

zahrnuje kompletní péči o odpadové hospodářství obcí a měst. Spolupráce mezi společností JRK Česká republika a samosprávou stojí na třech pilířích: DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCI, PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU ODPADŮ a MAXIMALIZACI ÚROVNĚ TŘÍDĚNÍ. Součinnost s obcemi a městy zahrnuje různá řešení od evidenčního systému ECONIT, přes vzdělávání občanů a marketingové kampaně až po dodavatelskou činnost.