JRK | Vše Archivy - Pro méně odpadu

Aktuality

Velký průvodce tříděním odpadu

Třídění odpadu může být někdy oříšek. Proto jsme vám sepsali přehledného průvodce, abyste vždy věděli, jak správně třídit odpad.

Číst více
analýza odpadu

Jsou Češi opravdu mistři v třídění odpadu?

Třídění odpadu je v České republice na špičkové úrovni a není co zlepšovat. Takové přesvědčení v naší zemi u řady lidí panuje. Je to ale pravda?

Číst více

JRK pomáhá srdcem

Firma JRK dlouhodobě v různých formách podporuje dobročinnost. Současně dává také příležitost zaměstnancům, aby i oni ukázali na místa, kde vnímají potřebu pomáhat.

Číst více

Klášterec nad Ohří úspěšně mění kuchyňský odpad na zdroje

Výzvě jménem kuchyňský odpad se s námi postavil i Klášterec nad Ohří. Jako jediné město na Chomutovsku spustil pilotní projekt na třídění kuchyňského odpadu v domácnostech. Ten se setkal s obrovským úspěchem. Občané každý týden vytřídí přes půl tuny zbytků z kuchyně!

Číst více

Příbor se pouští do odvážných změn v odpadovém hospodářství

Příbor v okrese Nový Jičín je důkazem, že i menší města se mohou pouštět do velkých změn v oblasti odpadového hospodářství.

Číst více
hnědé nádoby na kuchyňský odpad

4 nejčastější chyby při zavádění sběru kuchyňského odpadu

Cílem sběru kuchyňského odpadu by mělo být snížení množství směsného komunálního odpadu (SKO), ekonomická efektivnost, odklonění kuchyňského odpadu od skládkování a aktivní zapojení motivovaných občanů. Na těchto pilířích můžete postavit jeho úspěšné třídění.

Číst více
dfghfd
fghf

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství