Zpět na seznam článků

Konference BIOODPADY 2024: Odhalte skrytý potenciál bioodpadu

Příklady z praxe | 04.07.2024

Už 25. a 26. září 2024 v Piešťanech vám na úspěšných českých i zahraničních příkladech z praxe ukážeme, jak využít bioodpad ke splnění legislativních cílů. Prozradíme vám, jak pomůže rozpočtu vaší samosprávy a jak díky němu dosáhnete energetické soběstačnosti.

Proč si nenechat ujít konferenci BIOODPADY 2024?

Setkáte se s evropskými experty na odpadové hospodářství, kteří se s vámi podělí o své know-how. Na programu budou inspirativní prezentace o současných trendech odpadového hospodářství, diskuze s odborníky, workshopy i exkurze v terénu.

Těšit se můžete na tato téma:

  • legislativa a možnosti nakládání s (bio)odpady
  • ekonomický potenciál odpadového hospodářství
  • úspěšné příklady z praxe z českých a zahraničních měst
  • environmentální přesah cirkulární ekonomiky

Podrobný program brzy zveřejníme.

Exkurze na nejmodernější slovenské kompostárně

Druhý den společně vyrazíme na exkurzi do nejmodernější kompostárny na Slovensku, která ročně zpracuje přes 3 000 tun bioodpadu. Uvidíte, jak kompostárna funguje, jaká technologie a technika je potřeba k jejímu provozu a dozvíte se, jaké výhody vám přinese výstavba vlastní.

Pro koho je konference BIOODPADY?

Pro zástupce samospráv, regionů, technických služeb a veřejných institucí, kteří mají na starost odpadové hospodářství nebo ochranu životního prostředí. Zúčastnit se mohou i zájemci z jiných oborů.

Vstupné a ubytování

V ceně vstupenky je účast na konferenci (a doprovodný program), oběd, občerstvení během programu a ochutnávka vína. Ubytování není v ceně.

Pokud budete chtít zůstat přes noc, zařídíme vám ubytování v HOTEL PARK Piešťany**** a vyfakturujeme vám ho společně se vstupenkou na konferenci. V ceně ubytování je i večeře, snídaně a vstup do bazénu.

Po přihlášení na konferenci vám zašleme zálohovou fakturu. V případě neúčasti se peníze vstupné nevrací, ale dostanete od nás všechny prezentace. Můžete také za sebe vyslat náhradníka.

 

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství