Odborné poradenství

Máme dlouhodobé zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství, známe problematiku regionů a víme, co chystá legislativa. Ukážeme vám, jak vaše odpadové hospodářství zlepšit.

Poradenství v odpadovém hospodářství pro města a obce

Odpadovému hospodářství se věnujeme více než 10 let. Máme zkušenosti z měst a obcí po celé České republice a pomáháme také mikroregionům i místním akčním skupinám.

Spolupracujeme s evropskými experty a sledujeme trendy ve světě odpadového hospodářství. Poradíme si s legislativními cíli nového zákona o odpadech i oběhového balíčku Evropské unie.

Vezmeme v potaz všechny faktory a navrhneme nejlepší řešení pro vaše město či obec. Společně stanovíme cíle a doporučíme vám i vhodné nástroje, které vám pomohou těchto cílů dosáhnout. Víme, že každá samospráva je jiná a v odpadovém hospodářství se potýká s jinými problémy. Proto ke každému městu či obci přistupujeme individuálně a při optimalizaci odpadového hospodářství pracujeme s vašimi potřebami a požadavky.

Také si uvědomujeme, že každý region je specifický a zastupitelé na jižní Moravě často čelí jiným výzvám než zastupitelé ze západních Čech. Proto máme tým regionálních manažerů, kteří dokonale znají lokální podmínky v oblasti, ve které působí. Mají přehled o koncových zpracovatelích odpadu, znají možnosti svozových společností, sledují regionální dotační výzvy a ví o všem, co se v regionu děje.

Regionální manažer s vámi bude celou dobu úzce spolupracovat a můžete se na něj kdykoliv obrátit.

Jak odborné poradenství probíhá?

Na začátku spolupráce zanalyzujeme stav vašeho odpadového hospodářství a na základě výsledků vám navrhneme řešení, které bude odpovídat vašim potřebám. Po schválení akčních kroků zvýšíme povědomí u občanů o tom, že se bude něco dít, a následně se pustíme do realizace.

Tímto ale naše práce nekončí, protože v odpadovém hospodářství není nikdy hotovo. Mění se legislativa i vaše potřeby a stále je co zlepšovat. Proto po určité době projekt vyhodnotíme a znovu naplánujeme další kroky. Poté se opět pouštíme do realizace, a tím vaše odpadové hospodářství posuneme zase o kus dál. Z tohoto důvodu také využíváme projektové řízení, abychom měli všechny procesy pod kontrolou a mohli je neustále zlepšovat.

Poraďte se s námi, jak zlepšit vaše odpadové hospodářství

Ozvěte se nám a my vám poradíme, jak zlepšit odpadové hospodářství ve vaší samosprávě.

Dlouhodobá spolupráce

Nebo kontaktujte přímo vašeho regionálního manažera

Naše řešení Podívejte se, jaká řešení v rámci odpadového hospodářství nabízíme