JRK | Odborné poradenství - Pro méně odpadu

Odborné poradenství

Věnujeme se odpadovému hospodářství více než 10 let, známe problematiku jednotlivých regionů, víme, co chystá legislativa a jaké jsou vaše povinnosti. Umíme motivovat občany, využíváme inovativní technologie i řešení a spolupracujeme se špičkovými výrobci a odborníky na evropském trhu.

Poradenství v odpadovém hospodářství pro města a obce

Díky našemu dlouholetému know-how dokážeme přesně zjistit, jaké řešení je pro danou obec/město tou nejvhodnější variantou.

Poradíme, která řešení, produkty a inovace vám pomohou dosáhnout stanovených cílů.
Pomůžeme vám s výběrem produktů s nejvyšší kvalitou na trhu, přesně tak, aby vyhovovaly vašim podmínkám a požadavkům.

Jak to děláme?

V první řadě analyzujeme stav současného odpadového hospodářství, abychom mohli navrhnout řešení na míru potřebám a možnostem vaší samosprávy. Po odsouhlasení všech akčních kroků společně implementujeme řešení, které vám dodáme, a postaráme se o to, aby fungovalo tak, jak má. Následně vyhodnocujeme současný stav, abychom se ujistili, že vše funguje efektivně. A samozřejmě náš tým expertů v oboru s praxí v České republice i evropských metropolích a samosprávách je vám kdykoliv k dispozici a připraven řešit vaše otázky.

Protože si na našem odborném poradenství zakládáme a uvědomujeme si, že podmínky daných regionů a oblastí, ve kterých se obce/města nacházejí, jsou specifické, máme k dispozici tým regionálních manažerů, kteří jsou odborníky v dané lokalitě a plně ovládají problematiku odpadového hospodářství svého regionu. Spolupráci s obcí/městem nebereme jako jednorázovou záležitost, ale jako dlouhodobou spolupráci v rámci našeho partnerství, proto se můžete spolehnout, že vám bude náš regionální manažer k dispozici při jakémkoli řešení otázek souvisejících s odpadovým hospodářstvím.

Poraďte se s námi o odpadovém hospodářství

Dejte nám vědět, že máte zájem o poradenství v odpadovém hospodářství a náš regionální manažer pro váš kraj se vám bude věnovat.

Dlouhodobá spolupráce

Nebo kontaktujte přímo vašeho regionálního manažera

Naše řešení Podívejte se, jaká řešení v rámci odpadového hospodářství nabízíme