Zpět na seznam článků

I letos nás můžete potkat na akcích Regionservisu

Ze života JRK | 31.05.2016

Představení našich řešení, jak účinně předcházet vzniku odpadů a jak dobře může fungovat odpadové hospodářství v praxi na pravidelných Regionservisech

Letos jsme opět partnerem pravidelných krajských setkání starostů a místo starostů, organizovaných společností Regionservis v různých krajích České republiky.

Tyto odborné akce píší svou úspěšnou historii již od roku 2004 a dlouhodobě se těší velké spokojenosti ze strany účastníků. My jsme proto velmi rádi, že se můžeme na jejich průběhu aktivně podílet. Jejich témata jsou zaměřeny většinou na představení nejvýznamnějších akcí v kraji, rozvojové a investiční témata, čerpání dotací, hospodaření a financování obcí a měst, zákony či jiné podstatné témata, která se týkají obcí a měst.

My vždy přicházíme na tyto akce s představením našich řešení, jak účinně předcházet vzniku odpadů a jak dobře může fungovat odpadové hospodářství v praxi. A tedy na našich odborných prezentacích či v stánku nemohou chybět naše úspěšné příklady z obcí, ve kterých jsme zavedli systém domácího kompostování a dnes se jim úspěšně daří snižovat množství směsného komunálního odpadu, s tím související náklady a samozřejmě mají čistší okolí. S našimi řešeními pro méně odpadu jsme v tomto roce navštívili již 4. kola těchto setkání starostů a místostarostů z Jihočeského, Královehradeckého, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina a čekají nás ještě další 4 zastávky (Národní setkání starostů, primátorů a hejtmanů ČR, Setkání starostů a místostarostů Středočeského, Plzeňského a Zlínského kraje).

Pokud budete také jejich součástí, rádi Vás přivítáme v našem stánku 🙂

Víte o tom, že v průměru až 37% ze směsného komunálního odpadu se dá zkompostovat? 

 

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství