JRK | Ze života JRK Archivy - Pro méně odpadu

Aktuality

Velký průvodce tříděním odpadu

Třídění odpadu může být někdy oříšek. Proto jsme vám sepsali přehledného průvodce, abyste vždy věděli, jak správně třídit odpad.

Číst více
Stanislav Stodůka

Nový generální ředitel JRK Stanislav Stodůlka chce z JRK udělat silného hráče v segmentu odpadového hospodářství

Stanislav Stodůlka je novým generálním ředitelem pro JRK Česká republika i JRK Slovensko. Přináší s sebou především nové strategie, profesionalizaci a vylepšení procesů. Očekáváme, že další vývoj našich společností tak bude jednotně koordinovaný s ohledem na dlouhodobé cíle. Díky tomu budeme mít více prostoru pracovat na zásadním zlepšování odpadového hospodářství v České republice a na Slovensku.

Číst více

Robin Liška – nový ředitel JRK Česká republika

Vést firmu, která je lídrem v odpadovém hospodářství, není záviděníhodné. Aby se průkopnický přístup společnosti propojil s potřebami měst a obcí, musí ředitel firmy takřka jako lékárník vyvažovat protichůdné vlivy. Vycházet samosprávám maximálně vstříc, a přitom držet náklady městských a obecních rozpočtů „na uzdě,“ nabízet nová řešení, ale nezapomínat ani na ta tradiční, která fungují. A především myslet na spokojenost zástupců měst a obcí i jejich občanů, protože ta je pro JRK zásadní. Ve firmě má tuto roli nově na starosti Robin Liška, který odpadovým hospodářstvím doslova žije.

Číst více

Podporujeme myšlenku Pro méně odpadu na konferencích

Po dvou covidových letech se svět pomalu vrací do starých kolejí a díky tomu se opět se konají konference. My jsme v červnu navštívili rovnou tři, abychom zastupitelům i odborníkům představili naše JRK PARTNERSTVÍ. Konkrétně jsme navštívili Chytrá řešení pro města a obce v Karlových Varech,  Odpady a obce v Hradci Králové a Výroční poradu starostů v Mladé Boleslavi

Číst více
SDG’s Beach Volleyball cup

Vyhráli jsme SDGs Beach Volleyball Cup

Už potřetí jsme si zasmečovali za lepší svět na SGD’s Beach Volleyball Cupu. Minulý rok jsme si odnesli bramborovou medaili, proto jsme letos do turnaje nastoupili ještě s větším odhodláním, rvali se jako lvi, a to se vyplatilo. První místo je naše!  

Číst více

Šířili jsme myšlenku Pro méně odpadu na konferenci DMO

Aktuality ze stavebního zákona, digitalizace nebo odpadové hospodářství – ať už obec zajímá cokoliv, všechno se dozví na konferenci Den malých obcí. Už 55. ročník konference se konal 4. dubna v Olomouci a 12. dubna v Praze a my jsme u toho nemohli chybět.

Číst více
dfghfd
fghf

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství