Zpět na seznam článků

JRK na ČekoSlovenském kongresu

Ze života JRK | 01.11.2018

Začátkem října jsme se společně s naší sourozeneckou firmou JRK Slovensko zúčastnili ČeskoSlovenského kongresu k 100. výročí vzniku Československa v Ostravě. My jsme samozřejmě neváhali a jeli jsme společně prezentovat naše úžasná řešení pro méně odpadu.

Začátkem října jsme se společně s naší sourozeneckou firmou JRK Slovensko zúčastnili ČeskoSlovenského kongresu k 100. výročí vzniku Československa v Ostravě.

Jednalo se o kongres, které pořádalo Sdružení komunálních služeb, tentokrát však oproti předchozím konferencím i pro společnosti ze Slovenska. My jsme samozřejmě neváhali a jeli jsme společně prezentovat naše úžasná řešení pro méně odpadu.

Obchodní ředitel JRK, Robin Dufek prezentuje řešení pro méně odpadu.

 

Představili jsme možnosti třídění odpadu v obcích a jejich evidenci pomocí našeho evidenčního systému ECONIT, díky kterému získají nejen obce ale i svozové firmy přehled nad množstvím odpadu. To vše jednoduše díky načítání adresného QR kódu pomocí čtečky do systému, které jsme samozřejmě měli s sebou.

Jak funguje systém ECONIT se dozvíte ZDE.

Mimo systému ECONIT jsme představili i další naše produkty, jako jsou nádoby na komunální i tříděný odpad u domu (120l a 240l nádoby ) či přímo v domě (40l). Velice zajímavým exponátem na našem stánku, kromě jednoduchého načítání QR kódu z nádoby, jež si mohl každý návštěvník vyzkoušet, byla také nádoba na bioodpad SSI Schäfer – Compostainer. Ta totiž disponuje důkladným systémem provzdušnění, čímž redukuje vlhkost a hmotnost odpadu a přitom zachovává potřebné vlastnosti bioodpadu pro jeho následné kompostování.

Stánek JRK na ČeskoSlovenském kongressu Sdružení komunálních služeb.

 

Podívejte se na nádoby, které jsme vystavovali ZDE.

 

My jsme si tuto konferenci moc užili a jsme velice rádi za příležitost prezentovat společně jak v zastoupení JRK Česká republika tak i JRK Slovensko a budeme se těšit na další.

 

 

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství