Zpět na seznam článků

JRK patří mezi TOP Odpovědné firmy

Ze života JRK | 16.11.2018

Tento rok se jedná již o 15. ročník cen BpS TOP Odpovědná firma. My jsme se přihlásili do strategické kategorie BpS TOP Odpovědná firma v životním prostředí. Včera proběhl galavečer předávání cen, který proběhl v Kongresovém centru Praha.

BpS TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA 2018, cena Byznysu pro společnost je prestižní nezávislé ocenění, které každoročně vyzdvihuje nejzajímavější aktivity na poli trvalo udržitelného a odpovědného podnikání. Oceňuje malé, střední i velké firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji společnosti, snižování dopadu na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení.

Tento rok se pořádá již 15. ročník cen BpS TOP Odpovědná firma. Koná se pod záštitou předsedy Senátu PČR Milana Štěcha, Poslanecké sněmovny PČR, Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Zastoupení Evropské komise v ČR.

My jsme se přihlásili do strategické kategorie BpS TOP Odpovědná firma v životním prostředí. Poctivě a pravdivě jsme vyplnili přihlášku a napjatě čekali na posouzení. Všechny přihlášky posuzovala odborná nezávislá porota, která nám navíc i formou benchmarkingu podala zpětnou vazbu, abychom se mohli nadále zdokonalovat.

Jednatelé JRK Mojmír Jiříkovský, Nina Oravcová a obchodní ředitel Robin Dufek neskrývají nadšení z našeho ocenění.

 

Včera byl galavečer předávání cen, který proběhl v Kongresovém centru Praha. Celý galavečer samozřejmě korespondoval s hodnotami odpovědných firem, např. catering byl z lokálních surovin a s důrazem na neplýtvání a nevytváření odpadu.

Letos se do ocenění přihlásilo 75 firem s více než stovkou strategií a projektů. Náš projekt Pro méně odpadu byl oceněn krásným stříbrným certifikátem v kategorii  TOP Odpovědná firma v životním prostředí 2018, cena Byznysu pro společnost. Přeskočili jsme tak hned napoprvé bronzovou příčku a to je obrovský úspěch.

Získali jsme krásný stříbrný certifikát.

Jsme za toto ocenění neskutečně vděční a chtěli bychom poděkovat odborné porotě za jejich hodnocení. Jejich odbornou zpětnou vazbu si bereme k srdci a příští rok míříme na zlatý titul.

Více informací o tomto ocenění najdete ZDE.

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství