Zpět na seznam článků

Jsme součástí Asociace společenské odpovědnosti

Ze života JRK | 25.09.2017

Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice.

Stali jsme se členem největší iniciativy společenské odpovědnosti v ČR. Asociace společenské odpovědnosti! Aktuálně tak patříme již mezi 200 členů seskupení (jako například AIESEC, Coca Cola, Tesco, Kofola, IKEA, Respio a mnoho dalších), které podporují skvělou myšlenku udržitelnosti. Jsme na to velmi hrdí a ještě víc nás to motivuje ke splnění naší mise. A to přispívat k udržitelnému rozvoji naší země. Nesmírně se těšíme.

 

O asociaci:

Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice. V rámci své unikátní vize tvoří s téměř 200 členy největší CSR platformu v ČR, která sdružuje a propojuje organizace z korporátního, neziskového, vzdělávacího i veřejného sektoru s cílem zvýšit jejich potenciál a kompetence v oblasti CSR a udržitelného podnikání.

Jako hostitelská organizace Národní sítě Global Compact Česká republika do ČR přináší jedinečné globální know-how United Nations Global Compact, největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN. Ve spolupráci s členskými organizacemi a partnery tak transformuje globální know-how a celosvětové strategie do lokálních projektů.

Aktivně rozvíjí nové Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu. V roce 2016 v ČR uspořádala Summit Global Compact 2030, největší konferenci….více ZDE

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství