Zpět na seznam článků

Řešení na předcházení vzniku odpadů a zvýšení míry třídění

Ze života JRK | 25.11.2016

Včera jste nás mohli potkat v Brně i ve Zlíně. V obou městech se konaly konference, na kterých jsme prezentovali naše řešení na předcházení vzniku odpadů a zvýšení míry třídění.

Na konferencích jsme představili také náš nový chytrý systém na evidenci odpadů ECONIT. Více o systému ECONIT naleznete ZDE

Zde je pár fotografií přímo z míst dění:

econit chytry systemevidence odpadu

econit chytry systemevidence odpadu

ODBORNÁ KONFERENCE MORAVSKÉ OBCE A MĚSTA 2016: Brno – představení systému ECONIT: chytrý systém evidence odpadů pro samosprávy + řešení na předcházení vzniku odpadů kompostováním. Náš kolega Roman Konečný během prezentace na téma: Chytré snižování skládkovaného odpadu

 

econit chytry systemevidence odpadu

econit chytry systemevidence odpadu

XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE –  Náš kolega Robin Dufek: odborník na předcházení vzniku odpadu a odpadové hospodářství z pohledu praxe. Robin se v prezentaci zaměřil na nový chytrý systém evidence odpadů ECONIT a Door to door systém sběru odpadu. Zároveň sdílel příklad dobré praxe a inspiraci pro nastaveni motivačních složek pro obyvatele obcí.

Obě akce se konaly ve stejný termín jako Evropsky týden pro snižovaní odpadu (více info o EWWR), jehož myšlenka se s vizí naší společnosti zcela ztotožňuje.

 

Tyto produkty na efektivní třídění odpadu by vás mohly zaujmout: 

ECONIT: chytrý systém evidence odpadů pro samosprávy

Koše na tříděný odpad

 

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství