Zpět na seznam článků

Situace během koronaviru

Ze života JRK | 18.03.2020

Vážení zákazníci a obchodní partneři, Vzhledem k okolnostem nařízení vlády a viru COVID-19 bychom Vás rádi ujistili, že jsme nadále připraveni s největší péčí a svědomitostí plnit naše závazky, intenzivně řešit vaše požadavky a efektivně zajišťovat náš servis či dodávky našeho zboží. Provedli jsme několik preventivních opatření ke zvýšení hygienických podmínek v naší společnosti, jak směrem k našim zaměstnancům, . . .

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Vzhledem k okolnostem nařízení vlády a viru COVID-19 bychom Vás rádi ujistili, že jsme nadále připraveni s největší péčí a svědomitostí plnit naše závazky, intenzivně řešit vaše požadavky a efektivně zajišťovat náš servis či dodávky našeho zboží.

Provedli jsme několik preventivních opatření ke zvýšení hygienických podmínek v naší společnosti, jak směrem k našim zaměstnancům, tak i směrem k Vám, našim klientům a dodavatelům. Naše chytré technologie nadále fungují a stejně tak i naše podpora, která je Vám k dispozici na telefonu, emailové adrese a dalších platformách pro vzdálenou komunikaci. Naši regionální manažeři jsou taktéž připraveni zpracovávat vaše požadavky, kdykoliv v pracovních hodinách.

Chceme dát proto na vědomí, že naše společnost i nadále funguje a jsme připraveni nadále pracovat a poskytovat naše služby, proto se na nás neváhejte kdykoli obrátit.

Konkrétní telefonní čísla a e-mailové adresy naleznete ZDE.

Přejeme Vám pevné zdraví.

Váš JRK TEAM

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství