Společnost JRK má nového obchodního ředitele a regionálního manažera

28.01.2020

Společnost JRK představuje nové tváře, které se budou podílet na vedení společnosti. Novým obchodním ředitelem se stal Martin Groh (42). A jako regionální manažer pro Plzeňský kraj nově působí Jan Voves (49).

Obchodní ředitel

Martin Groh působil během své kariéry jako obchodní ředitel společnosti Papírny Brno či vedl obchod a marketing firmy belgické firmy Versele-Laga, kterou pomáhal uvést na tuzemský trh. „Ve své nové roli chci posílit vnímání společnosti JRK jako strategického partnera, který nabízí komplexní řešení odpadového hospodářství,“ uvádí nový obchodní ředitel a doplňuje:„Mým cílem je ukázat samosprávám, firmám i odborníkům, že se investice do odpadového hospodářství vždy vyplatí.“ Martin Groh studoval Vojenskou akademii. K jeho koníčkům patří sportovní a taktická střelba, parašutizmus, horolezectví, potápění a turistika s rodinou.

Regionální manažer pro Plzeňský kraj

Jan Voves pracoval přes dvacet let v oboru pojišťovnictví. Jeho posledním působištěm byla Direct pojišťovna, kde byl ředitelem pro strategické partnery. „Za svůj hlavní cíl v JRK považuji stát se partnerem pro představitele obcí i jejich obyvatele,“ vysvětluje Jan Voves a dodává: „chtěl bych samosprávám pomoci najít vhodné a dlouhodobé řešení, které jim pomůže snížit dopad našeho životního stylu a přitom zásadně nenaruší komfort, na který jsme si navykli.“ Jan Voves je původem hudebník, a tak není divu, že jeho hlavním koníčkem je muzika – především ta lidová a kultura obecně. Velmi rád se také prochází po kopcích a lesích.

Předchozí článek Další článek
Zavřít video