JRK | Stali jsme se Zelenou firmou za rok 2015 - Pro méně odpadu

Zpět na seznam článků

Stali jsme se Zelenou firmou za rok 2015

Ze života JRK | 27.03.2016

Úžasná zpráva! Získali jsme prestižní ocenění VIA BONA SLOVAKIA 2015

Úžasná zpráva! Získali jsme prestižní ocenění VIA BONA SLOVAKIA 2015 v kategorii Zelená firma za odpovědný přístup k podnikání a firemní filantropii. Velké díky!!! Je to pro nás neuvěřitelný úspěch a jsme nesmírně hrdí na každého člena našeho týmu a každého člověka, který tvoří svět pro méně odpadu!

Ocenění Via Bona udělila Nadace Pontis již 16. krát firmám, které na Slovensku podnikají s vyššími záměry než je zisk. My jsme se ucházeli o post v jedné ze sedmi kategorií, konkrétně v kategorii Zelená firma. V užším výběru jsme stáli po boku dvou silných společností GreenCoop družstvo a HEINEKEN Slovensko. Už jen samotné umístění v této trojce bylo pro nás skutečným vítězstvím a zadostiučiněním za naši smysluplnou práci. Nicméně věřili a doufali jsme, že si ocenění Via Bona budeme moci chytit i do vlastních rukou. A zdá se, že telepatie funguje 🙂 Ještě jednou jedno velké díky, za možnost ucházet se o toto fenomenální ocenění a ještě větší dík patří členům skvělého týmu JRK za přístup, každou myšlenku a provedený krok směrem ke světu bez odpadu.

Na cenu Via Bona Slovakia 2015 bylo nominováno 75 společností. Ty nejinspirativnější příklady zodpovědného podnikání vybírala nezávislá porota složená ze zástupců byznysu, státní správy, nevládního sektoru a vzdělávacích institucí, na základě nominací firem a osobních prezentací ve dvou kolech. Ceny se udílely v sedmi kategoriích: Odpovědná velká firma, Odpovědná malá/střední firma, Zelená firma, Skvělý zaměstnavatel, Férový hráč na trhu, Podporovatel dobrovolnictví a Dobrý partner komunity. Osmou oceněnou firmu vybrala veřejnost hlasováním.

Výsledky vyhlásila Nadace Pontis během slavnostního galavečera v bratislavské Refinery Gallery, jehož se zúčastnil i slovenský prezident Andrej Kiska. Více o vítězích ZDE.

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství