Zpět na seznam článků

Vyhráli jsme SDGs Beach Volleyball Cup

Ze života JRK | 24.06.2022

Už potřetí jsme si zasmečovali za lepší svět na SGDs Beach Volleyball Cup. Minulý rok jsme si odnesli bramborovou medaili, proto jsme letos do turnaje nastoupili ještě s větším odhodláním, rvali se jako lvi, a to se vyplatilo. První místo je naše!  

SDGs Beach Volleyball cup

SDGs Beach Volleyball Cup je perfektní způsob, jak si užít den plný adrenalinu, zábavy, ale zároveň tím podpořit globální cíle OSN. Jako vášniví sportovci a lidé, kteří chtějí změnit svět, jsme na takové akci rozhodně nemohli chybět. Proto jsme v pátek 10. června stáli na značkách, abychom si zahráli plážový volejbal s ostatními udržitelnými společnostmi, neziskovými organizacemi a dobrovolnými sdruženími. Stejně jako v minulých ročnících jsme bojovali za cíl 11: udržitelná města a obce.

zápas SDG’s Beach Volleyball cup

 

Počasí nám přálo a štěstí taky. Vyhrávali jsme jeden zápas za druhým, až jsme se po několika hodinách probojovali do finále, kde se proti nám postavila společnost EY. Konkurence byla silná, zápas napínavý do poslední sekundy, ale nakonec porota rozhodla – zlato patří JRK! Domů jsme si  z SDGs Beach Volleyball Cup na památku odnesli volejbalový míč a úžasnou betonovou trofej ve tvaru SDGs kruhu, vyrobenou z recyklované stavební a demoliční suti a recyklovaného skla.

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství