Zpět na seznam článků

Náš příběh je nominován na Cenu Via Bona!

Ze života JRK | 15.07.2016

Naše společnost je nominovaná na cenu Via Bona v České republice.

Naše společnost je nominovaná na cenu Via Bona v České republice. V roku 2016 jsme získali toto ocenění na Slovensku a věříme, že bude náš příběh úspěšný i u nás doma. Tento rok dorazilo do Via Bony až 149 příběhů těch, kteří věnovali peníze, zkušenosti, energii a svůj volný čas pro dobrou věc. Jde o rekordní počet nominací za posledních pět let. Jedná se o filantropické příběhy jedinců, spolků i celých firem, které mění své okolí a společnost k lepšímu. My jsme díky našemu projektu „Pro méně odpadu“ nominovaní v kategorii dobrá firma. Držte nám palce!

I náš zaslaný příběh během léta posoudí odborná komise, v září budeme znát tři finalisty každé kategorie. Během září také proběhne na webových stránkách ceny hlasování o příběh, který nejvíce zaujal veřejnost. Vítěze Ceny Via Bona bude nadace slavnostně vyhlašovat 19. října ve Studiu Hrdinů (Veletržní Palác).

kalendar via bona
Via Bona je ocenění, které každoročně – již devatenáct let – udílí Nadace Via jednotlivcům i firmám za významné a inspirativní počiny v oblasti filantropie. „Cenou Via Bona vyzdvihujeme inspirativní příběhy dárcovství a dobročinnosti a ukazujeme nové filantropické trendy i možné cesty všem současným i potenciálním filantropům.“ www.nadacevia.cz

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství