Zpět na seznam článků

Třetí ocenění v tomto roce

Ze života JRK | 30.05.2016

Společnost JRK převzala další ocenění

Nina, Marián a Mojmír přebrali do svých rukou ocenění Alumni Excellence Award za Leadership a pozitivní dopad v oblasti životního prostředí. Na polici úspěchů našeho projektu „Pro méně odpadu“ nám tak v tomto roce přibylo již třetí ocenění (Via Bona, SIRHA Budapest innovációs termékversenyt).

Trojici zakladatelů naší společnosti spojují kromě přátelství a kanceláře i společné vzpomínky na studentské časy a zážitky s organizací AIESEC. V letech 2003-2009 se AIESEC věnovali během celého studia na vysoké škole a právě tam získali cenné zkušenosti, začali budovat svou společnou budoucnost a založili JRK. 7. května 2016 se vrátili do starých časů, aby se během galavečera na počest 50. výročí založení AIESEC Česká republika setkali se svými starými přáteli, zavzpomínali na studentské časy a hlavně strávili příjemný večer s lidmi, které spojuje jedno – AIESEC.

Třešničkou na dortu tohoto skvělého večera bylo ocenění Alumni Excellence Award, které získaly v rámci AIESEC Alumni Awards.

Ocenění AIESEC ALUMNI AWARDS jsou udělovány bývalým členům AIESEC, kteří se věnují činnostem s pozitivním dopadem na společnost v České republice a ve světě. Také za výjimečnou reprezentaci AIESEC prostřednictvím pozitivního vlivu na společnost v různých sférách – od podnikatelského úsilí, úspěchů v byznysu, přes politickou, vědeckou sféru až po sféru sociální. V tomto roce bylo uděleno až 9 ocenění a jedno ocenění ALUMNI HALL OF FAME (Alumni síň slávy).

Událost je určena alumni, tedy bývalým členům organizace z České republiky i ze Slovenska, současným aktivním členům organizace a také partnerům.  Organizace AIESEC Česká republika se již 50. let zaměřuje na rozvoj mladých lidí skrze členství v organizaci a zprostředkovávání zahraničních stáží pro mladé lidi. Mimo národního vedení, které sídlí v Praze, má v současné době 12 lokálních poboček v 10 univerzitních městech v České republice. AIESEC v České republice založil Miloš Motoška se skupinou mladých lidí v čele s Václavem Balounem na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1966. Od svého založení se organizace velmi rozrostla, v počátcích jejím cílem bylo zprostředkování mladým lidem profesní stáže ve firmách v zahraničí. V současné době má organizace široké portfolio akcí a projektů, členové AIESEC řeší plno různorodých aktivit.

FOTO: Jitka Janů, Veronika Kovářová

Zde je pár fotografií z galavečera:

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství