Hledáte odpovědi?

Často kladené otázky

Potřebujete poradit? Připravili jsme pro vás nejčastější otázky z oblastí, kterým se věnujeme.
Pokud odpověď na vaše otázky nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše zodpovíme.

Ve všem, co je v danou chvíli potřebné a to od dětí po dospělé. Máme v týmu odborníky, kteří se tímto dlouhodobě zabývají a snahou je vždy téma odpadů přiblížit občanům tak, aby to pro ně bylo pochopitelné.

Z našich zkušeností je nejlepší kombinovat všechny možné informační kanály – nejen besedy s občany a články do zpravodaje. Například my našim zákazníkům předáváme know-how ucelené strategie informační kampaně.

Kapacita je omezená pouze místem setkání. Principiálně, čím více občanů, tím lépe. Doporučujeme zvolit vhodné datum a nejlépe besedu zakomponovat do většího programu.

Ano, máme koncept pro mateřské i základní školy.

Pokud chcete dosáhnout změny, bez občanů to nepůjde. Zapojte všechny. Neopomeňte mladou generaci, pro kterou to bude přirozenou součástí života. Zapojte je do změn a vysvětlete jim jejich přínos a záměr. Pomůžeme vám. 😉

Je adresnější. Pomůže řešit problém při třídění a kompostování přímo na místě. Někdy se lidé bojí zeptat na přednášce anebo jim situace vznikne během užívání a nevědí si rady. Projevený osobní zájem o to, jak jim to jde, motivuje k větší snaze.