Hledáte odpovědi?

Často kladené otázky

Potřebujete poradit? Připravili jsme pro vás nejčastější otázky z oblastí, kterým se věnujeme.
Pokud odpověď na vaše otázky nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše zodpovíme.

To je správná otázka. Nastavení spravedlivého motivačního systému není jednoduché. Doporučujeme se obrátit na naše regionální manažery, kteří mají dlouholeté zkušenosti a úspěšné reference. V každém případě doporučujeme nastavit minimální výši poplatku, dle finančních možností.

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď. Samozřejmě váha vám poskytne přesnější data, avšak proces vážení je daleko složitější a nákladnější než evidence naplněnosti, která vám taktéž poskytne požadovaný přehled o produkci odpadu. Záleží vždy na možnostech obce/města, jeho vybavení a svozové společnosti.

Nastavení evidence odpadů závisí na mnoha faktorech, velikosti města, konkrétním nastavení, součinnosti obce/města/svozové společnosti, na jaké druhy odpadu se evidence používá atp. Může se jednat o 1 měsíc, ale i půl roku.

Vše záleží na možnostech vaší obce, konkurenčního trhu svozových společností ve vaší oblasti, jakou technologií chcete odpady měřit atp. S výběrem technologie i jednáním se svozovou společností vám v rámci našeho PARTNERSTVÍ rádi pomůžeme.