Zpět na seznam článků

Jak získat kontrolu nad odpady? To se dozvíte na konferenci Odpadové hospodářství měst a obcí v praxi

Ze světa odpadů | 13.10.2023

Inspirujte se úspěšnými příklady z praxe a zjistěte, jak se vypořádat s přísnými limity nového zákona o odpadech na konferenci Odpadové hospodářství měst v praxi. Čeká na vás nabitý program a my jako generální partner konference vás zveme na naše přednášky.

konference odpadové hospodářství měst a obcí v praxi

Termín a místo konání

  • Termín: 9. 11. 2023 – 10. 11. 2023
  • Místo: hotel Olympik v Praze

Cesta k oběhovému hospodářství

Nejlepší odpad je ten, který vůbec nevznikne, a proto je oběhové hospodářství cestou k úspěchu. Náš CEO Stanislav Stodůlka vám prozradí, jak nakládat s komunálními odpady podle principů cirkulární ekonomiky a jak to pomůže vaší samosprávě i planetě.

Bioodpad v odpadových systémech měst a obcí

Jaký je potenciál kuchyňského odpadu u nás a v Evropě? Jak může zavedení sběru kuchyňského odpadu pomoci samosprávám při plnění limitů nového zákona o odpadech? To vám na výsledcích z praxe ukáže naše regionální manažerka Michaela Doskočilová.

Na ni naváže Milan Černošek, výkonný ředitel svozové společnosti RESPONO, a představí úspěšný projekt třídění kuchyňského odpadu na Vyškovsku.

Sběrný dvůr jako příležitost k dosažení legislativních cílů

Jak pomůže sběrný dvůr k dosažení legislativních cílů? V Havlíčkově Brodě zavedli evidenci odpadu na sběrném dvoře pomocí našeho evidenčního systému ECONIT. Díky tomu jim meziročně kleslo množství objemného odpadu o 56 %. Více o tomto úspěchu vám na konferenci řekne zástupkyně odboru životního prostředí, Renáta Horáčková.

Chcete se zúčastnit konference, ale ještě nemáte vstupenku? Kupte si je u pořadatele.

Zůstaňte informovaní

o aktualitách ze světa odpadového hospodářství

 

  • nejnovější informace z odpadové legislativy
  • inspirativní příklady z regionů
  • rady a tipy pro efektivní odpadové hospodářství